Заходи до Дня захисників і захисниць України

День захисників і захисниць України - це, мабуть, найважливіше державне свято в році під час повномасштабної війни. Цього дня ми вшановуємо героїв і героїнь, які борються за незалежність своєї Батьківщини. А також згадуємо пам'ять воїнів, котрі віддали життя за Україну.

День захисників і захисниць України за датою прив'язаний до свята Покрови, то ж за новим календарем саме сьогодні Фаховий коледж бвзнесу та аналітики Національної академії статистики, обліку та аудиту вітає близьких і знайомих військових і дякує їм за службу.

Зокрема, викладачами Коледжу, Атаманчук Катериною Миколаївною Та Бибіком Кирилом Павловичем, в рамках виховної роботи зі студентами було проведено ряд онлайн заходів, приурочених святу, та розповіли про нелегкий шлях України до свободи та незалежності, про захисників, які боролися за нашу державу та віддали за неї життя, хто захищає нашу землю на Сході від загарбників.

Слава Україні!

Слава нашим славним захисникам і захисницям!