Щоденні Архіви: 31.01.2023

Практичний семінар із психологом практиком

В рамках виховної роботи в коледжі, 31 січня 2023 року була проведена онлайн зустріч здобувачів фахової передвищої освіти коледжу зі Світланою Гаврилюк, психологинею, сертифікованою Гештальт-терапевткою, ТВ-експертом на тему: Як повірити в себе та майбутнє, коли війна зруйнувала всі опори і сенси в житті. Психологиня провела вправу для знайомства з аудиторією, розповіла про причини стану завмирання від впливу війни, розкрила стадії горя та акцентувала увагу здобувачів освіти на етапах виходу із депресії. Дуже пізнавальний та крутий семінар вийшов із психологинею. Студенти задовлені. Щиро дякуємо, пані Світлані за приділений час та увагу до студентів. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Лекція “День пам’яті героїв Крут”

30 січня 2023 року відбулася онлайн-лекція «День пам`яті героїв Крут» для здобувачів першого курсу фахової передвищої освіти. Вона була присвячена знаковій історичній події, що в минулому столітті стала символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України – бою під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року. Лекцію прочитав викладач із історії України, Кирило Бибік. У лекції йшлося про історичні передумови та значення бою під Крутами. Завдяки звитязі та сміливості українських вояків ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. Захід був проведений відповідно до плану виховної роботи коледжу.