Щоденні Архіви: 25.06.2022

Зустрічі з потенційними абітурієнтами у форматі онлайн

Коледж постійно проводять онлайн зустрічі зі своїми абітурієнтами. Незважаючи на воєннний стан в Україні ми стараємося донести потенційному вступнику інформацію щодо Вступної кампанії до ФКБА цього року. Такі зустрічі проведені 18, 22 та 26 червня у форматі zoom-конференцій. На зустрічах були присутні: директор коледжу Олександр Юрченко, заступник директора коледжу Тетяна Луньова, декан фінансового факультету Академії Пархоменко Вікторія, завідувач відділу профорієнтації Галина Черушева, голова студентського парламенту Дарія Задерейко, завідувач приймальної комісії Марія Музиченко. У ході зустрічі майбутні абітурієнти ознайомлені з перевагами навчання в коледжі та академії; розкриті лайфхаки які стосуються вступу на освітньо-професійний ступінь: фаховий молодший бакалавр; надані поради для формування мотиваційних листів.