Щоденні Архіви: 07.02.2022

«Обліковий аспект управління державними фінансами в сфері науки»

В рамках співпраці зі стейкхолдерами (потенційними роботодавцями), сьогодні 07 лютого 2022 року відбулася зустріч студентів ІІІ курсу Коледжу освітньої програми "Облік і оподаткування у бізнесі" з головним бухгалтером ДННУ "Академія фінансового управління", доктором економічних наук, Коритник Лілією Петрівною. Тема доповіді: «Обліковий аспект управління державними фінансами в сфері науки». Доповідач розповіла про особливості обліку у державному секторі економіки в частині: формування та розрахунку планової собівартості науково-дослідних робіт; обліку визнання доходів і видатків установами, які займаються НДР; обліку виробництва науково-технічної продукції. Щиро дякуємо організаторам заходу: адміністрації Коледжу, викладачам циклової комісії з фінансів, обліку та оподаткування та нашому стейкхолдеру, Коритник Лілії Петрівні.