Щоденні Архіви: 17.12.2021

«Синергія. IT-бізнес та IT-освіта»

16 грудня 2021 року викладач ІТ-технологій коледжу Ставицький Олександр Вікторович відвідав щорічний захід найбільшої профільної Асоціації IT Ukraine під назвою «Синергія. IT-бізнес та IT-освіта», який цього року відбувся у м. Києві. Synergy 2021. ІT Business & IT Education 2021 – це: 2 дні насиченого спілкування та визначення векторів розвитку IT-освіти в offline та online форматі; кілька десятків провідних спікерів зі сторони бізнесу, освіти, науки та влади, які визначають вектори розвитку IT-освіти; воркшопи від провідних IT-компаній; можливість відвідати зону експозиції навчальних програм від бізнесу та освітніх закладів. Надзвичайно приємно відмітити той факт, що викладачі коледжу підвищують свій професійний рівень беручи участь у таких заходах.