Щоденні Архіви: 05.11.2021

Наукові доповіді студентів 2 курсу економічних спеціальностей

5 листопада 2021 року, у рамках вивчення навчальної дисципліни основи підприємницької діяльності та ведення бізнесу студенти 2 курсу економічних спеціальностей Коледжу презентували свої наукові доповіді. Найбільш цікавими були презентації на тему: Інтернет маркетинг та його роль у підприємницькій діяльності; Дуальна освіта: переваги та недоліки для бізнесу в Україні; Порядок відкриття та закриття ФОП - суб'єкта підприємницької діяльності; Спрощена система оподаткування для мікро бізнесу в Україні; Склад і структура персоналу підприємства; Відомі маркетологи у світі та в Україні; Кадровий менеджмент і його роль у підприємницькій діяльності; Схеми оптимізації оподаткування для малого та середнього бізнесу.