Щоденні Архіви: 04.02.2021

Незважаючи на пандемію ми проводимо профорієнтаційну роботу

4 лютого 2021 року в рамках профорієнтаційної роботи Фахового коледжу бізнесу та аналітики відбулася онлайн зустріч з учнями 9 класів школи 108, м. Києва. Організаторами такої зустрічі була адміністрація Коледжу та доцент кафедри статистики НАСОА Потапова Марина Юріївна. Школярам була представлена детальна інформація, яка стосувалася правильності обрання свого майбутнього фаху в умовах конкурентного ринку праці. Зверталася увага на професійні компетенції, які здобуде фахівець після освоєння тої чи іншої освітньої програми, на яких посадах зможе працювати, чи буде майбутній випускник конкурентоспроможний на ринку праці. Чекаємо на Вас, дорогі наші школярі, вже у статусі студента найпрестижнішого закладу фахової передвищої освіти столиці - Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА.